Неділя, 13 листопада 2016 17:29

Потанцюймо?

Автор:
Рейтінг
(0 голосів)

фотограф Марія Музиченко

"...Мне надо, где метели и туман,
Где завтра ожидают снегопада.
Открыты Лондон, Дели, Магадан,
Открыли все, но мне туда не надо..."
В.С. Высоцкий

... Все своєю чергою. Тепер на вулиці перший сніг і прилавки в магазинах потихеньку заповнюються новорічними іграшками і мішурою. У головах у людей дозрівають плани про святкування або НЕ святкування Нового року, бронюються або НЕ бронюються квитки і готелі, придивляються або НЕ придивляються подарунки. Осінь поступається правами. У простих законах Всесвіту є підказки для всього. Як добре, що все плавно. Як добре, коли розуміння цього є разом з бажанням покуражитися і побалувати в собі дитину.

Четвер, 29 вересня 2016 16:13

Тихі люди

Автор:
Рейтінг
(0 голосів)

фотограф Александр Андрющенко

фотограф Руслан Масловский

Вони можуть працювати двірниками. Часто спостерігаю з вікна за нашою жінкою-двірником. Ще темно, жоден господар не вивів собаку на прогулянку - жінка вже працює. Влітку поливає, восени згрібає листя і цілий рік прибирає дитячий майданчик. Пізніше на нього виходить багато карапузів з мамами, бабусями і татами (вибачте, тата, ви в кінці списку, але Ви кращі)). Ця жінка, завжди розпливається в усмішці, бачачи нас з Євою (слід зазначити, що смішимо ми часто і багато людей, але її посмішка ще до того, як ми відкриваємо свої роти)). Вона посміхається не тільки нам. Підмітає теж з посмішкою; одягає бабусю-уже-сироту з першого поверху в свій плащ, посміхаючись; ділиться фрагментами свого буття - посміхається.

Понеділок, 12 вересня 2016 16:24

Успіх

Автор:
Рейтінг
(0 голосів)

фотограф Александр Андрющенко

Сьогодні з димком від кави я черговий раз вдихнула розуміння того, що "кожному своє". Серед нас, що тупотять по цій землі, так багато різниць. Багато текстів про "...оточуйте себе успішними людьми..." тощо. Тільки слово "успіх" теж для всіх різниться. Люди, що живуть в провінційному містечку, можуть відчувати себе внутрішньо вільними і продовжувати рости - це успіх. Людина, що проживає в мегаполісі і  користується всіма благами матеріального, успішна зовні, може з вікна Porsche викинути жуйку - це неуспіх)). Наш звичайний день є показником. Наша готовність змінюватися, впускаючи в свою дійсність, реальність інших людей; відкритість новому; потреба в читанні і в навчанні; повага до себе, як джерело поваги оточуючих; вміння щиросердно радіти і ділитися; здатність бути дитиною; почуття смаку і міри; вміння жити просто (зараз не про те, що часто називають "без комплексів"); вміння приймати дари життя і благословляти втрати - такі показники успішності визначила для себе. Смію сподіватися, Єва бачить це і тому часто видає речі, які мене радують. А часом чітко розумію, що вона транслятор - ще вміє чути і бачити те, до чого мені доступ вже перекритий. Так буває у дітей.

Сторінка 1 із 18
 

Facebook

 

Про нас

Брендовий комісійний магазин Don Гаманець

Телефони:   050 44 16 900;044 287 52 60

Наші адреси:

Велика Васильковська 30; м.Льва Толстого Києв(правий берег, центр)

Срібнокільска 22-а; м.Осокорки Києв(лівий берег)

Електрона скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Premium Joomla Templates
Яндекс.Метрика