Вівторок, 20 грудня 2016 15:20

Прокидаємось

Автор:
Рейтінг
(0 голосів)

фотограф Мария Музыченко

фотограф Руслан Масловский

"...Один лишь способ есть, чтоб справиться
с судьбой,
Один есть только путь в мелькании дней —
Мы тучи разогнать не можем над землей,
Но можем мы любить друг друга сильней..."

 

 

 

 

Мені часто шкода часу на сон... І в буквальному розумінні теж. Але зараз про інше. Всіх нас рано чи пізно (і чим далі, тим частіше) наздоганяє відчуття "життя проходить-пройшло". Що стосується дітей: "коли виросли?"; про батьків: "постаріли непомітно"; про зморшки і сивину: "о, Боже - це у мене?!". Щоденна суєта з'їдає наші хвилини-життя. Всі розуміють годинник цокає в одну сторону, при цьому ключові речі відкладаються на потім: щось смачненьке залишається "на закуску", старий посуд використовується, новий зберігається "до кращих часів", образи накопичуються. Це відбувається непомітно, за звичкою. Перемикач спрацьовує раптово. Або... не спрацьовує зовсім.

Неділя, 13 листопада 2016 17:29

Потанцюймо?

Автор:
Рейтінг
(0 голосів)

фотограф Марія Музиченко

"...Мне надо, где метели и туман,
Где завтра ожидают снегопада.
Открыты Лондон, Дели, Магадан,
Открыли все, но мне туда не надо..."
В.С. Высоцкий

... Все своєю чергою. Тепер на вулиці перший сніг і прилавки в магазинах потихеньку заповнюються новорічними іграшками і мішурою. У головах у людей дозрівають плани про святкування або НЕ святкування Нового року, бронюються або НЕ бронюються квитки і готелі, придивляються або НЕ придивляються подарунки. Осінь поступається правами. У простих законах Всесвіту є підказки для всього. Як добре, що все плавно. Як добре, коли розуміння цього є разом з бажанням покуражитися і побалувати в собі дитину.

Четвер, 29 вересня 2016 16:13

Тихі люди

Автор:
Рейтінг
(0 голосів)

фотограф Александр Андрющенко

фотограф Руслан Масловский

Вони можуть працювати двірниками. Часто спостерігаю з вікна за нашою жінкою-двірником. Ще темно, жоден господар не вивів собаку на прогулянку - жінка вже працює. Влітку поливає, восени згрібає листя і цілий рік прибирає дитячий майданчик. Пізніше на нього виходить багато карапузів з мамами, бабусями і татами (вибачте, тата, ви в кінці списку, але Ви кращі)). Ця жінка, завжди розпливається в усмішці, бачачи нас з Євою (слід зазначити, що смішимо ми часто і багато людей, але її посмішка ще до того, як ми відкриваємо свої роти)). Вона посміхається не тільки нам. Підмітає теж з посмішкою; одягає бабусю-уже-сироту з першого поверху в свій плащ, посміхаючись; ділиться фрагментами свого буття - посміхається.

Сторінка 1 із 18
 

Facebook

 

Про нас

Брендовий комісійний магазин Don Гаманець

Телефони:   050 44 16 900;044 287 52 60

Наші адреси:

Велика Васильковська 30; м.Льва Толстого Києв(правий берег, центр)

Срібнокільска 22-а; м.Осокорки Києв(лівий берег)

Електрона скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Premium Joomla Templates
Яндекс.Метрика