П'ятниця, 11 травня 2018 15:08

Три крапки ...

Автор:
Рейтінг
(1 голос)

Певні життєві відрізки, зростаюча людина повинна прожити сама. Самостійно. Вона може бути оточена людьми. Події можуть досить активно складатися мозаїкою, дні фонить, діти підростати, пори року змінюватися, посуд битися, тканини зношуватися, нерухомість змінюватися, друзі вигоряти, близькі ставати чужими, а можливо ... все в зворотному порядку.
Ця стаття про такий період довжиною в 7 років. Мій. Тепер можу сказати - вони були. Якими? Знаю я, моя мама і частково Евуся. Зараз трохи відкрию завісу з одною і постійною метою: бути корисною.

Субота, 30 грудня 2017 18:30

Закохані

Автор:
Рейтінг
(0 голосів)
 

Цінно... цінно , коли зустрічаються закохані в Життя. Вірніше в цей відрізок земних років, що підвладний усвідомленню кожного з нас. Ці люди знають, що пройти від крапки А до крапки Б можна по-різному. Знають скільки болю і дна навколо. Знають, що нічого не знають і тому вчитися для них - синонім слова дихати. Такі вишивають, плетуть, в'яжуть, малюють, співають і танцюють свої дні, тому їх годинник цокає по-особливому. Як правило, кожен з них розуміє - Життя спільне. Дихаємо одним повітрям, тупотимо одними стежками і воду п'ємо з одних колодязів - так що плювати в них навряд чи варто. Собі ж корисніше вирити ще один. Це життя.

Середа, 13 вересня 2017 15:50

Переїхали! Ви з нами?

Автор:
Рейтінг
(0 голосів)
Як часто ми вибудовуємо плани? На день-тиждень-місяць-рік вперед. "Хочеш розсмішити Бога, розкажи йому про свої плани» - не стримує. Нещодавно, перебуваючи в досить незвичайною лікарняній палаті однієї з Київської лікарень, до мене в черговий раз, легкою ходою дійшло: те, що відбувається несподівано і докорінно змінює хід по-нашому-збудованих подій, нема чого розуміти. Потрібно прожити шок-подію з максимальною для себе красою. Так, складно. Як правило, перша реакція: "Ну чому все таааак? Чому саме зі мною? За що?"
Сторінка 1 із 20
 

Facebook

 

Про нас

Брендовий комісійний магазин Don Гаманець

Телефони:   050 557 87 63; 096 767 97 24

Наші адреси:

Велика Васильковська 13/1; м.Льва Толстого Києв(правий берег, центр)

Срібнокільска 22-а; м.Осокорки Києв(лівий берег)

Електрона скринька: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дзвінок

Premium Joomla Templates
Яндекс.Метрика